English
CELAL COKA

      Sanayinin ilk ustalarından biri olan Celal Coka  aslen Arnavutluk göçmeni bir ailenin oğludur. 5/09/1942 de İstanbul da doğdu. İlkokulu Dikilitaş İlkokulu nda okudu. Ortaokula Zincirlikuyu Meslek Lisesinde başladı. Fakat 1957 yılında ailesinden habersiz okulu bırakıp kaportacı çırağı olarak çalıştı. Daha sonra kaportacı Fettah Demirezen in yanında işe başladı. 1965 yılında evlendi ve aynı yıl ustasını kaybetti. Ustasının ölümüyle devraldığı Gayrettepe deki dükkanda 1971 yılına kadar işini sürdürdü. 1971 yılında Çağlayan Hürriyet Mahallesi’ndeki kendi dükkanına geçti ve burada 1980 yılına kadar çalıştı. 1980 de Atatürk Oto Sanayi Sitesindeki yeni dükkanına geçti.
Yanında bir çok usta yetiştirilen Celal Coka sanayinin sevilen ustalarından biriydi. Celal Coka 3 kız babasıydı ve 2 torunu vardı. Çocukları çok seven ustamızın iş dışındaki en sevdiği uğraşı bahçeydi.
Celal Coka 15 Haziran 2006’da kalp yetmezliği nedeniyle aramızdan ayrıldı.
Celal Coka nın dükkanı onun adını taşıyarak devam edecektir.

     
Adres: Güzelyalı Mah. Pazarsuyu Mevkii Giresun-Ordu Karayolu Bulancak / GİRESUN
Tel: 0 454 315 25 01   Faks: 0 454 315 25 08   E-Posta: info@kycmakine.com
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Referanslar  |  İletişim
Copyright © 2007 KYC MAKİNE SANAYİ VE TİC A.Ş.
CESELSAN MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.Kyc EnglishKyc Makina San. Ve Tic. A.Ş. - OTO ŞASİ VE GÖVDE DOĞRULTMA DENGELEME SİSTEMLERİ - YAMAKSAN MAKİNE kyc makine oto şasi çektirme dayamalar kaporta çekiç sapları lift imalatı havalı komprasör pres makinesi hasarlı araçlarda kullanılan şase çektirme aparatı özel servisler kaporta boya mekanik argon kaynak punta kaynak punta çektirme oto yıkama makineleri köçük vuruk düzeltmede metal ısınmadan doğabilecek bozulmaları önleyen argon teknolojisi ve vakum çektirme aparatları ile aracınız orjinal haline gelir 2.el otomobil çelik boru hasarlı taşıtın şasi ve gövde doğrultma bükme parça değiştirme ucuz şasi tezgahları endüstriyel makineler boya sistemleri fırınlı boya organize karoseri sanayi centerline buy car map car insurance google yahoo myspace oto kuaförü oto bakımı hasarlı araçlar fabrika çıkış ölçülerine getirilir şase doğrultma ekipmanları şasi ölçme cihazları araba satın alma araba sigortası ucuz şasi doğrultma boyasız kaporta göçük düzeltme oto aksesuarları kaporta Düzeltme oto kaporta malzemeleri malzeme aparat doğrultma kaporta ilanları ilan elookat kaporta tamiri kaporta hasarlı oto alım satım oto kaportacı kaporta ustası kaportacı pasta cila boya, oto tamiri oto yapımı yağ değişimi cam değişimi film cam motor bakımı şaşmaz son dakika